A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://terasa-diamant.com/upload/header/100/56/logo_black_diamant_mid.png): failed to open stream: Connection refused

Filename: views/site_main_tpl.php

Line Number: 31

Backtrace:

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 31
Function: getimagesize

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/controllers/init.php
Line: 181
Function: view

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/index.php
Line: 282
Function: require_once

Експлуатаційні та естетичні характеристики ДПК
Що таке ДПК
Де застосовується дошка з ДПК?
Перше знайомство з дерево-полімерним матеріалом (ДПК)
 • Дерево-полімерний композит (ДПК) - це сучасний матеріал, який зараз є одним з найпопулярніших, і кращих матеріалів для зовнішнього оздоблення. Щоб отримати ДПК змішують деревне борошно і термопластичні полімери, які об'єднують хімічними добавками. Однак суха суміш деревно-полімерного композиту не може вважатися готовим з'єднанням. ДПК ще належить пройти екструзію, ін'єкцію або пресування, щоб сформувати готовий матеріал. Таким чином, готовим ДПК можна вважати тільки тоді, коли в полімерну матрицю введуть деревину або будь-яке інше лігноцелюлозне волокно.

 • Компоненти ДПК

  1.Натуральні волокна Деревно-полімерним композитом часто називають практично всі природні лігноцелюлозні волокна, заповнені полімерним композитом. Які саме волокна будуть використані - значення не має. Не важливо, якою буде натуральний шар, наповнювач зазвичай використовується у вигляді пилу, а іноді довгих волокон. Дерево-порошок називається деревним борошном. 2. Матриця полімерів ДПК В основному деревно-полімерні матеріали виготовляються з поліетилену, поліпропілену або полівінілхлориду. Для використання цих матеріалів є кілька причин: Деревина обробляється при температурі нижче 200 ˚, а полімери піддаються плавлення при більш низьких температурах, таким чином оберігають дерево від горіння. Полімери коштують не дуже дорого, особливо перероблені. Отже, виробництво здешевлюється.

 • Добавки для ДПК

  Добавки в ДПК діляться на 2 групи: Функціональні. Вони зумовлюють міцність, гнучкість, вогнестійкість та інші характеристики. Технологічні. Відповідають за гладку обробку, мастильні матеріали, зволожувачі, пластифікатори та інші компоненти. Дерево-полімерний композит використовується в багатьох сферах будівництва, чи то терасна дошка, квіткові горщики, огорожі або дахи. Матеріал досить універсальний і добре зарекомендував себе в довгостроковій службі.

Експлуатаційні характеристики та переваги ДПК
 • Екологічність
  не містить свинцю та формальдегідів
 • Довговічність
  служить понад 30 років, не вигорає не гниє
 • Естетичність
  приємна на дотик, широка колірна гамма, завершений вигляд
 • Поверхня забезпечена антиковзаючим покриттям
 • Дошка не вимагає фарбування або лакування
 • Простий догляд, швидкий монтаж
Що таке дошка з ДПК і де її використовувати?

Терасна дошка - це будівельний матеріал, який призначений для обробки горизонтальних поверхонь зовні будівлі. Широке поширення серед споживачів терасна дошка отримала завдяки різноманітності застосування. Монтаж дошки теж досить простий: укладаються лаги і кріпляться кліпсами згідно з інструкцією.

Композитної-полімерна дошка буває двох типів: виконана з поліпропілену і дошка з ПВХ.

Часто, покупці, які вирішили купити терасну дошку, виготовлену з композиту, запитують, яка краще. Однак на це питання однозначної відповіді не існує. Багато професіоналів сходяться на думці, що дошка з поліпропілену є еластичнішою, але при цьому вона трохи менше стійка до УФ-променів і морозів. Дошка з композиту може бути з прихованим і відкритим кріпленням. У випадку з відкритим кріпленням, дошка кріпитися на шурупи до монтажної лаги, а значить, капелюшки будуть видні на лицьовій стороні готового покриття. Часто фахівці топлять шурупи в глибину дошки і закривають їх спеціальними пробками з деревини. Звичайно, закрите кріплення естетичніше, так як відсутні сліди від окислення металу, отже, поверхня можна повторно перешліфувати. Існує безліч факторів, за якими визначається якість композитної дошки, але одним з найголовніших є показник крихкості. Саме цей фактор відображає довговічність матеріалу. Також варто відзначити, що на сьогоднішній день, використання терасної дошки в заміському будівництві стало модним. Зараз практично будь-який дизайнер або архітектор закладає її використання в проект, тому як терасна дошка довговічна і прикрашає абсолютно будь-яку територію заміського будинку.

Сфери застосування терасної дошки та її переваги
Часто з терасної дошки будують тераси, веранди та альтанки. Однак технологія виробництва матеріалу вже детально вивчена і досліджена, тому зараз терасну дошку використовують і в інших видах будівництва:
• Декоративна облицювання території біля води;
• Заміське будівництво;
• Укладання садових доріжок і терас;
• Оздоблення балконів і лоджій;
• Укладання підлог в літніх кафе і верандах.
Терасна дошка також володіє великим списком переваг, які і зробили її такою популярним будівельним матеріалом:
• Зовні, дошка практично не відрізняється від натурального дерева;
• Володіє відмінними вологостійкість характеристиками;
• Досить велика кольорова палітра;
• Дошка не вицвітає навіть після декількох років;
• Стійка до зміни температур, а також різних комах;
• Міцна;
• Може прослужити понад 20 років.

Фото наших робіт
Фотографії зроблені на об’єктах, де працювали наші монтажники

ДПК

ДПК ДПК - міцний, практичний матеріал для відкритих майданчиків, поверхонь балкона. Відкрийте для себе переваги такої плити і дізнайтеся, чому варто вибрати її для обробки відкритого майданчика біля будинку. Тепер купити ДПК можливо не тільки на ринку, але і через інтернет-магазини, де ви зможете ознайомитися з властивостями товару. Добре мебльована прибудова з балконом - відмінне місце для відпочинку, приємного проведення часу. При оформленні інтер'єру не варто забувати з чого зроблена поверхня. Якщо хочеться насолоджуватися довготривалим естетичним покриттям, варто звернутися до сучасних матеріалів. Терасна дошка ДПК є практичною і стійкою до несприятливих погодних умов. Виріб має структуру, що нагадує деревину, дуже міцне з широким спектром застосування. Його можна експлуатувати в місцях з високою вологістю, на причалах, крайках. Терасна дошка з ДПК - поєднання природної натуральності з сучасними технологіями. Для виконання укладальних робіт необхідні додатково балки, шурупи Spax-D, кріпильні деталі, просочення і деревні масла.

Найкраще якість ДПК

купити ДПК До складу терасної дошки ДПК входять тирсу листяних і хвойних дерев, які використовуються в якості наповнювача. Складовою матрицею є термопластичний поліпропілен. Проведені динамічні випробування механічних властивостей терасної дошки з ДПК дозволили визначити вплив вмісту наповнювача та розміру тирси на властивості виведених композитів. Отримані результати дозволять вказати на хорошу перспективу в майбутньому застосуванні товару. При покупці ДПК варто звернути уваги на переваги плити:

 1. Міцність, довговічність - ДПК стійка до стирання, зовнішніх механічних впливів.
 2. Універсальність: для веранди, балконів, доріжок в саду.
 3. Стійкість до змін погодних умов, гниття, грибку, комах.
 4. Довгострокова гарантія служби - до 25 років.
 5. Висока якість, унікальність виробу.
 6. Різні профілі, оздоблення: гладкі, поліровані, матові (легкі, важкі).
 7. Високі естетичні якості - ДПК ідеально імітує натуральну деревину.
 8. Легка збірка, невидима система з прихованими кліпсами підвищують естетичну привабливість веранди.
 9. Не вимагає ретельного обслуговування.
 10. Безпека. Плита має неслизьку поверхню завдяки шліфуванню, чищенню.
 11. Дуже просте кріплення терасної дошки до лаг.
 12. Ідеально прямі розміри, що не мають сучків, тріщин; не деформується, не схильна до спотворень, розшарування; зберігає оригінальну форму протягом усього часу використання, особливо добре підходить для дизайну тераси в заміському будинку.
 13. Можливість переробки.

З чого складається ДПК?

терасна дошка ДПК Терасна дошка ДПК виготовлена з бамбукових, деревних волокон, з додаванням пластмаси, рафінуючих речовин. Це дозволяє отримати оптимальні функціональні параметри. Композитні плити створені для тих, хто хоче створити прекрасну терасу за привабливою ціною. Композит - це двосторонній продукт, який характеризується структурою, подібною до натуральної деревини, рифлений і заземлений з чотирьох сторін. Плити доступні в чотирьох кольорах у відтінках класичного коричневого і сучасного сірого (світло-коричневого, темно-коричневого, сірого, графітового), що дозволяє індивідуально регулювати розташування. Виріб відмінно виглядає в оточенні білої, сірої, графітової садових меблів. Склад продукту безпосередньо впливає на вартість терасної дошки. Товар містить більше 10% добавок, що поліпшують властивості. Плити стійкі до низьких температур, ультрафіолетового випромінювання, погодних умов, є негорючими. Коричневий колір плит, виготовлених під дерево, буде добре гармоніювати з традиційними елементами садового обладнання. На відміну від балконів з натурального дерева колір ДПК незначно змінюється з часом. Важливо відзначити, що композитні плити повністю стійкі до води. Крім того, дошка для тераси не вимагає застосування консервантів при обробці, а простота збірки переконає користувачів, які віддають перевагу простим, надійним дизайнерським рішенням. Що може бути важливо для людей близьких до навколишнього середовища? Терасну дошку ДПК купити можна вже зараз. Складові плити через вміст природної сировини можуть бути перероблені на 100%, а бамбукові волокна, включені в продукт, є самим швидко відновлюваною сировиною, яка не викликає порушень екосистеми. Терасна дошка ДПК ціна якої доступна, стане прикрасою будь-якої поверхні. Власники дерев'яних прибудов повинні періодично дбати про матеріал покриття. Ця проблема стосується тих, хто вибрав композитні вироби. Вони добре захищені від погодних, біологічних факторів. Але, тим не менш, є кілька методів обробки, які варто застосовувати при щоденному догляді за ними. Догляд полягає у видаленні бруду, піску, листя за допомогою щітки і води. Для більших площ краще застосовувати очисник високого тиску. У використанні терасна дошка ДПК відгуки отримала тільки найкращі та зарекомендувала себе як еталон якості.

Облицювальна панель для будинку з ДПК

терасна дошка з ДПК Сайдинг з ДПК - це модне рішення для облицювання будинку. Суть сайдингу полягає в тому, що сама будівля може бути виконано з будь-якого матеріалу і виглядати не дуже красиво, а завдяки облицюванні з ДПК Ваш будинок буде виглядати унікально і стильно. Провести монтаж фасаду може навіть недосвідчена людина, яка не займається будівництвом, цей плюс дозволить заощадити гроші і час. Композити, в яких деревина є лише одним з компонентів, є альтернативою як традиційним оббивки, так і облицювання ПВХ. Композити є матеріали, які складаються з декількох видів сировини, пов'язаних один з одним. У покритті цього виду одним з компонентів є деревні волокна або деревне борошно, об'єднані з пластмасою або цементом. Оскільки значна частина процентного складу таких панелей є натуральною, вони представляють цікаву заміну тим, хто не хоче використовувати при оббивці повністю штучний ПВХ-сайдинг. Їх зовнішній вигляд, структура і фізичні характеристики в результаті високого вмісту деревини також будуть задовольняти прихильників натуральної продукції. Сайдинг ДПК ефективно імітує натуральність і має такі переваги: сайдинг ДПК

 • не потребують заміни кілька років;
 • стійкий до шкідників і менш чутливий до біологічної корозії, ніж натуральні вироби;
 • завдяки додаванню пластику або цементу, не деформується і не скручується, як дерево;
 • більш міцний і стійкий до ударів;
 • його поверхню зазвичай більш однорідна, ніж у природного матеріалу.

Деревина фасаду повинна володіти достатньою вологістю - 12-18%. Завдяки цьому вона не буде надмірно деформуватися. Перед укладанням плиту слід зберігати протягом декількох днів в сухому, вентильованому та закритому приміщенні. В останні кілька років термічно модифікована деревина стає все більш популярною. Ця технологія поставляється зі Скандинавії, де дерев'яні оббивки успішно використовуються протягом сотень років.

Розміри і форма дпк

терасна дошка ДПК ціна Виробники пропонують сайдинг ДПК з різними профілями. Товщина профілю залежить від його форми. Найбільш тонкі - це облицювальні планки, які перекривають один одного або мають форму вирізу (близько 15 мм). З'єднання шпунта і паза повинні бути трохи товщі, довжина шпунта повинна бути не менше 10 мм. Профілі формуються так, що вони утворюють поверхню, по якій легко тече вода. Ширина дошок зазвичай становить до 15 сантиметрів. Вони не повинні бути занадто широкими через небезпеку скручування. Довжина сайдингу ДПК адаптується до потреб стін. В даний час популярні профілі затвора мають дещо інші пропорції, ніж традиційні. Довжина дощок може досягати 4-6 метрів.

Як вибрати колір будівлі?

Із завданням вибору кольору стін будинку і покрівлі допоможуть впоратися кілька правил, які необхідно знати. Найкраще при покупці ДПК почати з вибору групи кольорів, які вам подобаються. Не один колір, а кілька, тому що будинок - це не тільки стіни, але і дах, вхідні або двері гаража. Вибирати кольори всіх елементів непросто. Ймовірно, кожен з нас бачив будинок з цікавою формою, але в абсолютно невдалому кольорі, що спотворило його ефектність. Хороша обробка додає будинку привабливий зовнішній вигляд.

Ви все ще в роздумах? І не знаєте що обрати?
Залишились запитання?
Телефонуйте або пишіть
* м. Львів, вул. Шевченка, 52

Надіслати