A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://terasa-diamant.com/upload/header/100/56/logo_black_diamant_mid.png): failed to open stream: Connection refused

Filename: views/site_main_tpl.php

Line Number: 31

Backtrace:

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 31
Function: getimagesize

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/controllers/init.php
Line: 181
Function: view

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/index.php
Line: 282
Function: require_once

Саме час причепурити Ваш будинок
Який господар - такий будинок
Відкрийте для себе нову якість життя
Фото наших робіт
Фотографії зроблені на об’єктах, де працювали наші монтажники

Фасадна дошка

Будівництво будинку саме по собі є справою неабиякою, а клопоти не зникають, навіть після закінчення основних робіт. Коли споруда готова, важливо подбати про його зовнішній обробці. У більшості випадків використовується фасадна дошка, навісні конструкції, сайдинг і панелі. Саме такий матеріал, як фасадна дошка купити можна найлегше. До того ж, він досить невибагливий у використанні.

Фасадна дошка. Оздоблення будинку: як і навіщо?

фасадна дошка Зовнішнє оздоблення будинку здатне кардинальним чином перетворити його зовнішній вигляд, усунути ознаки старості, перешкоджати руйнуванню і ерозії. Вона є необхідною з кількох причин:

 • для утеплення будинку (як для новобудови, так і при ремонті на вторинному ринку)
 • щоб оновити вигляд будинку в процесі його експлуатації
 • для зміцнення конструкції старого будинку і зменшення негативного впливу зовнішніх факторів

В результаті, виробляючи необхідні заходи щодо поліпшення зовнішнього вигляду будинку, відбувається одночасно зміцнення його конструкції і утеплення. Серед безлічі варіантів для виконання даного виду робіт, найбільшою популярністю користується фасадна дошка.

Фасадна дошка - Види і секрети виробництва

фасадна дошка купити Фасадна дошка заслужено вважається вигідним матеріалом для оформлення житла. Фахівці відзначають доступність і надійність такого варіанту, який мало чим поступається іншим класичним способам. В основному, для виробництва такої дошки використовують різні деревні породи. Фасадна дошка класифікується на види, в залежності від сорту дерева, з якого вона була виготовлена, способом нарізки і подальшої ретельної обробки. На сьогодні існує безліч варіацій фасадної дошки для зовнішньої обробки будинку:

 1. Модрина
 2. Такий матеріал має дивовижний відтінок, а також невелика вага. Важливо, що, цим виробам характерна стійкість до термальних змін. Їх популярності також сприяє незмінність текстури в умовах підвищеної вологості. Крім того, фасадні дошки для зовнішньої обробки з цього матеріалу володіють сильними антисептичними властивостями, і, практично не піддаються змінам в процесі експлуатації.
 3. Соснові породи
 4. Оздоблення будинку фасадною дошкою з сосни завоювала і своїх поціновувачів. Така деревина практична, довговічна, красива, а також не втрачає свій колір під впливом сонячних променів. Для будинків, розташованих на території з підвищеним рівнем вологості - це відмінний варіант.
 5. Тік і кемпас
 6. Такі більш екзотичні породи дерев відрізняються високим рівнем щільності, а приємний відтінок робить можливим їх застосування в унікальних декоративних рішеннях. Часто в інтернеті зустрічаються фото дизайну тераси в заміському будинку з використанням кемпас і тік, оскільки вони надають будинку відтінок розкоші та оригінальності.
 7. Ясень, горіх, береза і липа
 8. Завдяки унікальній текстурі і легкості, такі фасадні дошки для зовнішньої обробки практично не схильні до деформації від попадання вологи. Однак, варто пам'ятати, що таке дерево з часом може змінити власний обсяг, саме тому потребує додаткової обробки. Якщо заготовки піддаються впливу температур, вони набувають велику міцність і за властивостями нагадують дуб. Після термообробки фактура деревини стає більш щільною, а колір - насиченим.

фасадна дошка ціна Якщо вашим вибором стала фасадна дошка ціна на неї варіюється в залежності від матеріалу з якого вона виготовлена. У той же самий час, виробництво всіх таких дошок залишається багато в чому ідентичним. Спочатку дерево зачищають, після чого стовбур поділяють на однакової ширини дошки за допомогою верстатів. Далі настає етап збільшення щільності та обробки спеціальними просоченнями. Однак, варто зазначити, що сучасні виробники пропонують велике розмаїття даної продукції. Не жертвуючи якістю, такий виріб як фасадна дошка купити можна в наступних варіаціях:

 • Дошки з вагонки.
 • Такий варіант відноситься до розряду класики і доступний для широкого загалу. Досить часто застосовується в оздобленні фасадів.
 • Фасадні дошки з ДПК.
 • В основі такого продукту знаходяться високомолекулярні з'єднання, що запобігають процеси деформації. В якості сполучного засобу застосовується першокласна деревина і високоякісний промисловий пластик. Також, фасадна дошка з ДПК характеризується підвищеною міцністю.
 • Вироби з фіброцементу.
 • Важливо, що саме такий матеріал може виступити в якості рівноправного конкурента натуральним сортам дерева. Мала вага і висока міцність роблять варіанти з фіброцементу дуже затребуваними в сучасному будівництві.

Велика розмаїтість даної продукції дозволяє замовникам вибрати найбільш оптимальний варіант для їх житла.

Фасадна дошка з ДПК: переваги

дошка фасадна Серед нових розробок на ринку облицювальних матеріалів свої позиції зміцнюють фасадні дошки з деревно-полімерного композиту. Такі товари швидко і досить успішно замінюють натуральне дерево, володіючи великою кількістю позитивних характеристик. У той же самий час популярною залишається композитна фасадна дошка ціна на яку набагато нижча. Як відзначають фахівці і судячи з відгуків про терасну дошку, облицювання фасадів з використанням деревно-полімерного композиту - це запорука довговічності та краси. Фасади з ДПК не втрачають форму під впливом вологи і сонця. Вони абсолютно не схильні до перепадів температури, а також мають такі переваги:

 1. відмінна шумоізоляція
 2. не боятися негативних впливів зовнішнього середовища
 3. дерев'яна текстура і унікальний зовнішній вигляд
 4. не тріскаються від ударів або інших механічних пошкоджень
 5. зберігають первозданний вигляд на довгий час
 6. досить проста технологія укладання

Крім того, на сучасному ринку можна вибрати будь-які кольорові варіації на смак кожного клієнта. Термін експлуатації фасадних панелей з ДПК в середньому становить 25 років.

Варіанти обробки будинку

фасадна дошка з ДПК Дошка фасадна досить універсальний матеріал, за допомогою якого стіни будинку набувають абсолютно незвичайний, і в той же самий час, гарний вид. Дизайнери звертають увагу на такі моделі облицювання:

 • Американка.
 • В даному випадку використовується технологія «внахлест», щоб запобігти потраплянню вологи і пари в ваш будинок.
 • Дошка-євро.
 • Поверхня виходить абсолютно рівна, завдяки спеціальних пазах для кріплення по типу цвяхів і саморізів.
 • Декінг.
 • Такий варіант оформлення будинку стає все більш затребуваним, в основному завдяки нескладній технології укладання терасної дошки. Монтаж проводиться секціями та закріплюють дерев'яними брусками. Опріч прикраси фасадів, такий матеріал знайшов своє застосування в оформленні підлог на терасах і в альтанках. В якості сировини використовують або натуральні матеріали, або ж полімерний композит. Ціна на кріплення для терасної дошки обговорюється в кожному індивідуальному випадку.
 • Блок-хауз, як імітація бруса.

Кожен клієнт може підібрати ексклюзивний варіант для свого будинку.

Фасади з сайдингу

фасадна дошка для зовнішньої Незважаючи на той факт, що сайдинг почали вживати порівняно недавно, сьогодні такий спосіб облицювання отримав визнання і широке поширення. В основному, в якості витратного матеріалу використовують металевий або вініловий сайдинг. До основних переваг облицювання фасаду сайдингом відносяться:

 • простота в догляді
 • несхильність корозії, гниття і іншим впливам зовнішнього середовища
 • збереження натурального кольору тривалий період часу, навіть під впливом сонячних променів
 • екологічність
 • стійкість до механічних пошкоджень

Якщо ваш пошукової запит фасадна дошка купити дав результати, ви вибрали підходящий варіант - справа за малим. Проконсультуйтеся про питання монтажу, уточніть всі деталі, якщо ви будете робити все самі. Базисні принципи установки облицювання зводяться до таких:

 1. Огляд і оцінка особливостей поверхні будівлі.
 2. Розміщення направляючих.
 3. Вони розставляються по периметру всього будинку перпендикулярно підлозі. Для кріплення використовують цвяхи, або саморізи (більш надійні).
 4. Установка гідроізоляційного покриття, щоб продовжити термін експлуатації облицювання.
 5. Безпосередньо кріплення.
 6. Оздоблення.

На кожному етапі роботи необхідно бути гранично уважним, а по закінченню п'ятирічного терміну - виробляти профілактичну обробку. Важливо, що використання фасадних дошок не обмежується тільки цією частиною будинку. Такі профілі використовуються для обробки стель і стін усередині, і навіть дверей. Головне використовувати їх правильно і зі смаком.

Ви все ще в роздумах? І не знаєте що обрати?
Залишились запитання?
Телефонуйте або пишіть
* м. Львів, вул. Шевченка, 52

Надіслати