Матеріал класу преміум. Відмінні експлуатаційні властивості, чудова естетика і тривалий термін служби. BRUGGAN - БЕЛЬГІЙСЬКА ЯКІСТЬ ЗА ПОМІРНУ ЦІНУ
Якщо шукаєте щось вишукане та довговічне - це, безперечно, BRUGGAN
 • Екологічність
  Матеріал абсолютно нешкідливий і не виділяє в навколишнє середовище будь-яких шкідливих речовин.
 • Вологостійкість
  Стійкість до грибків-паразитів і гниття дозволяє використовувати дошку для терас Bruggan в умовах підвищеної вологості без заміни протягом довгих років.
 • Чудовий естетичний вигляд
  Наявність двох поверхонь, кожну з яких, на вибір, можна використовувати в якості лицьової. Обидві мають однакову якість і приємні на дотик.
 • Довговічність
  Може служити більше 30 років, не деформується, не гниє, не вигорає на сонці.Стійка до подряпин
 • Висока міцність.
  Внутрішня структура така, що дошки можуть витримувати великі навантаження.
 • Простий догляд
  Поверхню легко підтримувати в чистоті, використовуючи звичайні побутові засоби для миття.

Колір: COPPER

 • ЦІна за 1м.кв 3300 грн

Склад: мука з деревини - 60%

поліпропілен - 35%

домішки та барвники - 5%

Детальніше

Колір: WINE BROWN

 • ЦІна за 1м.кв 3300 грн

Склад: мука з деревини - 60%

поліпропілен - 35%

домішки та барвники - 5%

Детальніше

Колір: IVORY

 • ЦІна за 1м.кв 3300 грн

Склад: мука з деревини - 60%

поліпропілен - 35%

домішки та барвники - 5%

Детальніше

Колір: COPPER

Склад: мука з деревини -60%, поліпропілен-35%, домішки та барвники -5%

Детальніше

Колір: WINE BROWN

 • ЦІна за 1м.кв 1870 грн

Склад: мука з деревини -60%, поліпропілен-35%, домішки та барвники -5%

Детальніше
BRUGGAN MULTICOLOR

Терасна дошка Bruggan: переваги

терасна дошка bruggan Багато бажають облагородити всередині двору альтанки, садові доріжки. У цій ситуації допоможе терасна дошка Bruggan. Інакше вона називається ще «вулична дошка» або «декінг». Купити терасну дошку Bruggan можна через інтернет-магазин нашої компанії, де представлений величезний вибір високоякісного товару. Співпрацюємо безпосередньо тільки з перевіреним і відомим розробником. Для виготовлення даного вироби застосовуються якісні матеріали та сучасне обладнання. Терасна дошка Брюган має переваги природної деревини, при цьому усуває дефекти натурального матеріалу. Це відчутно підвищує працездатність створеного покриття. Цей виріб являє собою повнотіла композитну «вуличну дошку», що має двосторонню поверхню. При цьому абсолютно точно копіює натуральний деревний малюнок.
Купити терасну дошку Bruggan можливо через інтернет-магазин. Додатково можна придбати необхідні інструменти та прилади для будівельних робіт. Перевагами такого «декінга» є: Купити терасну дошку bruggan
 • максимально схожий за структурою на деревину;
 • стійкий до впливу природних умов (різні кліматичні опади, перепади температури);
 • захищений від гниття, спотворення, облуплення, появи тріщин;
 • експлуатується довговічне. Зовнішній вигляд не зміниться, покриття не зіпсується, насиченість колірної гами залишиться колишньою;
 • не вимагає спеціального догляду або додаткових способів захисту;
 • не містить шкідливих домішок, що впливають на стан здоров'я суспільства;
 • розробником надається гарантійний термін на 10 років.
Ціна на терасну дошку Bruggan прийнятна для всіх бажаючих, які хочуть придбати якісний товар з тривалим терміном служби.

Застосування декінга: купити терасну дошку Брюган за доступною вартості

Ціна на терасну дошку bruggan Щоб створити стійкий і унікальний настил на власній ділянці під відкритим небом або для загального використання, нашою компанією рекомендується купити терасну дошку Bruggan. Даним видом «декінга» покривається поверхню для облаштування та надання зручності: різних громадських майданчиків, річкових і морських причалів, укладання навколо водоймищ, басейнів, поновлення альтанок. Ціна на терасну дошку Bruggan доступна для підприємств, установ, покупців, які бажають облаштувати своє приватне володіння. Нашим менеджером буде надана допомога по прийняттю правильного рішення на придбання «вуличної дошки». Крім того зроблять розрахунок, при необхідності, на потрібну кількість матеріалів. Доставка проводиться в мінімальні терміни до місця призначення, зазначеного клієнтом.

Особливості використання терасної дошки Bruggan

терасна дошка брюган Перш, ніж починати укладання «декінга» необхідно уважно вивчити інструкцію. Для акліматизації матеріалу потрібно розташувати його на поверхні за 48 годин до проведення будівельних робіт. Крім того, як укладати терасну дошку можна дізнатися у наших фахівців.
 • Рекомендується уникати збірку терасної дошки Bruggan при мінусовій температурі.
 • Необхідна вентиляція під настилом. Це один з основних моментів у сучасній технології. Щоб повітря циркулював добре потрібно зробити проміжок розміром в 25 мм між землею і конструкцією. Якщо не дотримуватися інструкції з питання вентиляції, то надається гарантія виробником не діє.
 • Розміщувати терасну дошку Брюган на земельній ділянці або зеленому газоні не рекомендується. Зміна температури і вплив вологості може призвести до додатку довжини, розширенню і потовщення покриттів.
 • Виробниками радиться забезпечити необхідний проміжок між «вуличними дошками». Крім того, по довжині недалеко від парканів, стін і дерев також потрібно стежити за відстанню, що не перевищує встановленої норми за інструкцією.
 • Щоб здійснити монтаж матеріалу потрібно вибрати твердий грунт (бетонне покриття).
 • Територія, на якій буде встановлюватися «декінг» повинна бути рівною і без пошкоджень.
Купити терасну дошку Брюган можливо на офіційному сайті нашої компанії. Достатньо написати лист, вказавши особисті відомості і відправити його менеджеру. Для уточнення або виникненні труднощів з вибору певного виду вироби можна зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті. Ціна на терасну дошку Bruggan доступна для кожного охочого придбати якісний матеріал. Оплата здійснюється будь-яким зручним способом для покупця.

Установка регульованих лаг для терасної дошки

Перед тим як встановлювати конструкцію для покриття необхідно чітко і правильно розробити проект тераси, зробити точний розрахунок і оформити креслення. Для цієї мети використовують уже розроблені фахівцями програми. Також можна самостійно накреслити схему, застосовуючи необхідний масштаб. У розрахунку важливо прораховувати проміжок між осями двох лаг. Дошку терасну купити можливо будь-якої колірної гами, а також різної ширини і довжини в інтернет-магазині нашої компанії. Ми пропонуємо тільки якісні і нешкідливі для здоров'я людини товари.
Застосування фасадної дошки
Купити терасну дошку брюган Для того, щоб будівлі та споруди мали гарний зовнішній вигляд, застосовують облицювальні матеріали. Їх називають фасадними дошками, які виготовлені з деревини з додаванням новітнього композитного сировини. Виходячи зі своєї масивної і порожнистими конструкції матеріал отримав назву фасадних панелей, які мають утеплювальні функції і забезпечують захист будівлі від різних опадів і зміни температури. Ціна на терасну дошку Брюган звичайно ж відрізняється трохи від вартості фасадних дощок, так як другий варіант дорожче. Причиною цього є застосування класичного сировини: деревина (сосни, сибірської модрини, тополі, акації, кедра), а також використовуються екзотичні породи дерева (тика, бангкірая, айпа і інші). Крім цього до складу фасадної дошки входять композитне сировину і фіброцемент. Поєднуючи різні кольори створюються дизайнерські варіанти. З огляду на підвищену ціну на терасну дошку Брюган вона постійно користується популярністю серед покупців.