Ви плануєте змін або прагнете чогось нового в своєму оточенні Ваш будинок - це Ваша візитна картка! До ваших послуг розробка дизайну фасаду та тераси.
Візуалізація в 3D
Що Ви отримуєте завдяки послузі дизайну?
Завдяки досвіду дизайнера і можливостям 3D моделювання Ви:
 • Будете впевнені що Ваш фасад чи тераса відповідають всім Вашим сподіванням ще до початку будівництва завдяки детальному промальовуванню в 3D моделях

 • Матимете можливість потренуватися в підборі матеріалу, кольорової гами, розміщенню різних декоративних елементів. Та обрати кращий з варіантів.

 • Зможете обговорити свої плани з близькими людьми, дослухатися до їх порад та побажань і прийти до кінцевого варіанту.

 • Втілите мрію в реальність, здійснивши всі Ваші бажання. Екстер'єр буде красивим саме у Вашому розумінні краси

Професійний дизайн та візуалізація
Чому варто скористатися нашими послугами?
 • Виїзд на заміри
 • Точні розрахунки
 • Професійні дизайнери
 • Досвід роботи
 • Рекомендація клієнтів
 • Гарантія на роботу
Як відбувається процес реалізації проекту?
 • Ми складаємо разом з Вами технічне завдання. Краще, якщо до усної  домовленості, будуть докладатися ваші власні ескізи в будь якому вигляді.

 • Розробляємо чорнові варіанти згідно з технічним завданням та надаємо Вам на розгляд та уточнення.

 • Погоджуємо варіанти, допрацьовуємо їх по необхідності. Вносимо всі прикінцеві зміни.

 • Створюємо фінальні  3D візуалізації, прописуємо технічні параметри і надаємо Вам для огляду.

Ціна на послуги монтажу
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.
К-сть
Сума
Вибрати
Складання технічного завдання
м.кв.
0
0

Загальна сума:0 грн

Замовити

Дизайн тераси? З чого почати? Що обрати? Як розташувати?

Це і багато іншого приходить в голову саме тоді, коли ми хочемо щось зробити, щось змінити але з чого почати не знаємо…..

В інтернеті Ви звичайно можете  побачити безліч проектів терас в різних стилях, хороші роботи кращих дизайнерів: на даху, на балконі, на дачі і в заміському будинку, біля ставка - що тільки душа забажає. Звичайно на основі побаченого ви успішно можете з легкістю уявити проект тераси своєї мрії.

Але давайте  підходити  до питання дизайну тераси поетапно з професійної точки зору.

Місце розташування

Розмір і орієнтація ділянки і будівлі (або будинку) можуть обмежити вас одним або двома схожий місцями розташування тераси. Однак це все ще залишає вам безліч варіантів дизайну. Ви можете додати арку, перегородку, навіс, зробити доріжку або відгородитися від зайвих очей декоративним екраном. Також подумайте про те, який вид з тераси ви хочете спостерігати. Ви можете уникнути протягів, розташувавши свою веранду там, де будинок забезпечить Вам максимальний  захист. Аналогічним чином, ретельне планування може мінімізувати шум дороги, галасливих сусідів і забезпечити додаткову конфіденційність.

Клімат

Клімат в вашому районі є основним фактором при виборі місця. Північна частина, ймовірно, буде найвдалішим місцем. Південна або західна орієнтація може бути занадто гарячою влітку, якщо вдень ви часто буваєте на веранді. Тому в даному випадку слід передбачити навіс або розташувати терасу поруч з будинком або тінистими деревами, щоб їх тінь забезпечувала комфортні умови для відпочинку.

Типи укладання

Горизонтальна укладка - традиційний і найпоширеніший варіант, який використовують в  більшості випадків.

Діагональні палуба - більш сучасний, але все ж класичний варіант.

Паркетна укладка - цікаве рішення, при якому можна комбінувати різні фактури і відтінки дошки, емітуючи паркет.

Рамка - ще один привабливий варіант для тих, хто хоче щось більш оригінальне рішення. Рамка по краях обрамляє основний малюнок тераси, що надає лініях завершеність.

Поверхня

Коли справа доходить до укладання, дошку можна класти  гладкою або ребристою стороною вгору. Також ви можете комбінувати різні поверхні обробки для досягнення потрібного ефекту.

 

Форми

Тераса може бути будь-якої форми, яку ви собі  хочете. Ви також можете додати візуальні елементи, у вигляді вбудованих тумб, виступів і парапетів. ЇЇ можна задекорувати  подушками і використовувати їх замість крісел і дивана, додати полки або ніші, організувавши таким чином робочий простір для невеликих пакунків і приготувань.

Вирізи і обрамлення

На терасі можна встановити спа-басейн або гідромасажну ванну. Існуючі дерева і каміння також можуть бути інтегровані в веранду і обрамлені терасної дошкою, це виглядає дуже гармонійно. Часто на  терасі  добудовують декоративні осередки у вигляді кладки з натурального каменю або декоративні печі.

Перила

Перила є найбільш помітним візуальним елементом, і ви можете стати настільки креативними, наскільки дозволяє фантазія. Вони можуть бути виготовлені з дерева, ДПК, нержавійки, кованого металу або навіть мотузки, або містити комбінацію різних елементів, якщо матеріал відповідає вимогам дизайну.

Сходи та драбини

Навіть якщо висота настилу тераси обмежена дверним порогом, ви можете виконати покриття в два або навіть кілька рівнів, кожен з яких буде зонувати майданчик. Відокремити основну площу від м'якої зони (зони барбекю) піднесенням або навпаки поглибити її, виконавши верхню частину м'якої зони в рівень підлоги іншої зони - всі ці рішення дозволяють простими комбінаціями зробити вишуканим ваш дизайн.

Кінцевий ескіз і 3D моделювання

Коли у вас є загальне уявлення про те, що ви хочете, намалюйте кілька варіантів ескізу. Сучасна 3D візуалізація дозволить фотографічно реалістично оцінити всі нюанси ваших найсміливіших побажань. Використовуючи всі елементи з пропорціями в натуральну величину, де кожен елемент меблів та інші аксесуари рівні заданим розміром, всі компоненти будуть правильно масштабовані, що дозволить реалізувати ваш проект без спотворень.

 

 

Надсилайте заявку і
ми зконтактуємось з Вами
* протягом 2 годин
Завжди на зв\'язку

Надіслати