A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://terasa-diamant.com/upload/header/100/56/logo_black_diamant_mid.png): failed to open stream: Connection refused

Filename: views/site_main_tpl.php

Line Number: 31

Backtrace:

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 31
Function: getimagesize

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/controllers/init.php
Line: 181
Function: view

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/index.php
Line: 282
Function: require_once

Палубна дошка
Як вибрати
Скільки буде коштувати монтаж
Оплата и доставка
Фото наших робіт
Фотографії зроблені на об’єктах, де працювали наші монтажники

Що таке палубна дошка

палубна дошка Це один з найбільш поширених матеріалів, що використовується при виробництві покриття для підлоги. Високоякісна палубна дошка, купити яку можна в онлайн магазині, має ряд позитивних характеристик. Вона виготовляється зі спеціально відібраних порід дерева. Стійкість до підвищеного рівня вологості, перепадів температури вигідно відрізняють палубну дошку від інших будівельних матеріалів. З одного боку, вона має округлі фаски, а з іншого - гладку поверхню. Це забезпечує легкість в прибиранні. Палубна дошка використовується для:

 • підлогових покриттів в саунах, лазнях;
 • садових доріжок дачних, заміських комплексів;
 • поверхонь територій, прилеглих до басейнів;
 • покриттів причалів, пірсів, річкового, морського транспорту.

Основні характеристики палубної дошки

палубна дошка купити Деревинно полімерна дошка, ціна якої практично не відрізняється від вартості деревини, має безліч переваг:

 • довговічність в експлуатації;
 • стійкість до впливу таких погодних явищ як дощ, сніг, ультрафіолетове випромінювання;
 • здатність витримувати великі вагові навантаження;
 • поверхня дошки не ковзає;
 • утримання тепла;
 • привабливий зовнішній вигляд.

Деревинно полімерна дошка переважає високою гладкістю поверхні з двох сторін. При її виробництві використовуються такі складові компоненти як: подрібнена деревна маса, полімерний матеріал, а також спеціальні модифікатори, здатні підвищувати фізико-технічні якості матеріалу. Вирішивши купити палубну дошку, ви отримуєте з'єднання кращих властивостей деревини з пластиком.

Різновиди палубної дошки

На сучасному ринку можна зустріти безліч різновидів палубної дошки. Розрізняють такі її види:

 • тільки з натуральної деревини;
 • з деревини, яка пройшла термообробку;
 • з натуральної деревної маси з додаванням полімерних матеріалів.

Як проходить монтаж терас

деревно полімерна дошка Якщо ви вирішили купити палубну дошку, потрібно ознайомиться з методами її монтажу. Установку можна проводити за допомогою кваліфікованих фахівців або самостійно. Для цього процесу досить мати необхідний інструмент, закупити витратні матеріали. Монтаж терас можна робити відкритим і закритим способом. Перший полягає у встановленні по всій площі дерев'яних лаг. Процес монтування досить простий. Він не вимагає наявності спеціального будівельного досвіду. Дошки з'єднуються фіксаторами, для яких заздалегідь готують дірки. Саморізи обробляються антикорозійним розчином. Закритий спосіб полягає в підготовці умов і використання спеціальних кріпильних деталей. Краще починати виконувати установку декінгу на рівній бетонній поверхні без вибоїн. Досвідчені фахівці радять заливати бетон під кутом 1,5°. Це дозволить запобігти скупчення небажаної вологи при експлуатації. Фрезами робляться пази, які мають глибину до 2,5 мм на бічних поверхнях дошок. Вони кріпляться між собою через саморізи і пластини, які проходять антикорозійну обробку. Терасна дошка стала незамінним матеріалом сучасних дизайнерів. Вона не тільки довговічна, але і вкрай приваблива. Ціни на палубну дошку залежать від матеріалів, з яких вони виробляються. При виборі потрібно враховувати наступні характеристики: ступінь виділення шкідливих токсичних речовин, ступінь горючості, наявності сертифікатів, крихкість. Також важливим фактором є площа підлогового покриття. Широкий асортимент дошок магазину terasa-diamant.com дозволить створити гарний інтер'єр всередині приміщення і за його межами.

Ви все ще в роздумах? І не знаєте що обрати?
Залишились запитання?
Телефонуйте або пишіть
* м. Львів, вул. Шевченка, 52

Надіслати