A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://terasa-diamant.com/upload/header/100/56/logo_black_diamant_mid.png): failed to open stream: Connection refused

Filename: views/site_main_tpl.php

Line Number: 31

Backtrace:

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 31
Function: getimagesize

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/controllers/init.php
Line: 181
Function: view

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/index.php
Line: 282
Function: require_once

Наведіть порядок уздовж паркану
Терасна дошка - вибір нового покоління
Як визначити якість терасної дошки
Плюси і мінуси покупки в інтернет
Фото наших робіт
Фотографії зроблені на об’єктах, де працювали наші монтажники

Призначення огорожі тераси

огорожа тераси Найголовніше - погода в домі! І звичайно ж огорожа тераси. Добудували будинок, зробили терасу? Прекрасний результат, тепер ви зможете приємно, затишно проводити час. Щоб нічого цьому не завадило, вам потрібно огорожу для тераси. Це важливий елемент, особливо в заміському будинку, він пропонується різних видів і призначення. Самі пристосування для огорожі тераси діляться на:

  • відкриті;
  • закриті.

Перші огорожі для тераси призначені для естетичного задоволення власників будинку, вони доповнюють красу зведеної конструкції. Закритий вид несе функцію захисту, не тільки від сторонніх поглядів, але і погодних умов. В кожному окремому випадку, добудова оригінально доповнить загальний вигляд заміського будинку. Розташували там столики та стільці уздовж периметра? Тоді огорожа тераси послужить ще і спинкою. Добудови різні між собою, правильно підібраним матеріалом для них доповнює загальний вигляд будинку, всієї конструкції. Це найбільш популярні дерев'яні споруди. Є металеві огорожі з терасної дошки, ціна яких відрізняється від дерев'яних. Такий матеріал також вважають за краще використовувати в якості огороджувальних конструкцій.

Особливості огорожі з терасної дошки

огорожу для тераси Кожен вид має свої особливості зовні, але всі вони схожі між собою. Огорожа для тераси - це три основні частини:

  • несучі стовпи;
  • поручні;
  • захисні секції, внутрішні.

Не важливо, який з варіантів стовпів, поручнів ви вибрали, вони зобов'язані радувати око, приносити комфорт, бути безпечними. Дотримуйтеся простих правил при встановленні огорожі з терасної дошки.

  • Висота поручнів не нижче 50 сантиметрів від підлоги. Це обов'язкова вимога до будівель будь-якого виду.
  • перила мають витримувати навантаження в 100 кілограм. Враховуйте матеріал споруди, висоту, деталі, кріплення.
  • Безпека для дітей. Якщо в будинку будуть діти, відстань балясин не повинна бути більше, ніж голова дитини, яка не більше 10 сантиметрів.
  • Перед використанням матеріалу, особливо дерева, обробіть матеріал, щоб уникнути різних нерівностей.
  • Безпека понад усе. Приділіть особливу увагу кріпленням конструкції.

Не варто забувати про ці правила при будівництві, догляді за нею. Щорічно приділяйте увагу якості використовуваних матеріалів, якщо метал, необхідно піклуватися про відсутність корозії. Для цього потрібно придбати і використовувати антикорозійний препарат для металу. Якщо це дерево, то антисептик. З настанням теплої погоди приготуйте терасу до безпечного використання.

Види огорожі з терасної дошки

огорожа з терасної дошки Варто відзначити, що всі огорожі діляться не тільки на типи, а й види залежно від використовуваних матеріалів. У свою чергу матеріали діляться на різновиди. Якщо вибір залишається за деревом, пропонується: модрина, ялина, ясен, дуб, біла ялиця або бамбук. Всі з перерахованих матеріалів міцні і щільні, але кожен має свою особливість. Найчастіше використовуються дуб, він наділений кращими якостями: довговічність, щільність, міцність, гарний малюнок. Важливий момент - стійкість до температурних і погодних перепадів. Не рекомендовано використовувати дерев'яні матеріали з сосни, берези, липи. Ці матеріали схильні до дій у/ф променів, вологості. Дані фактори швидко приведуть до пошкодження конструкції. Цьому можливо запобігти тільки за допомогою регулярного і правильного використання спеціального просочення. Огорожа для тераси ціни залежать від обраного матеріалу, дуб є дорогим, але він і довговічний, міцний і надійний.

Особливості огорожі терасною дошкою безшовною

Варто приділити увагу не тільки огорожі, але і підлоговим покриттям. До речі, в деяких випадках з одного матеріалу оздоблюють підлогу і огорожу тераси. Терасна дошка має масу переваг, серед яких: легкість кріплення, можливість використання на відкритих типах терас, веранд і відсутність щілин. Останній фактор гарантує, що на підлозі не буде рости трава крізь щілини, а жіночі підбори не провалюються в отвори між дошками. Найлегший і безпечний вид укладання використовується в безшовних терасних дошках. Особливістю є система шип-паз. Не потрібно спеціальних навичок, щоб з'єднати дві дошки. Перед використанням не потрібно витрачатися на додаткову обробку матеріалу спеціальними розчинами. Зовні виглядає естетично огорожа тераси і ціни на неї більш ніж прийнятні. При візуалізації матеріал наділений тими ж властивостями, що і дерево. Догляд за ним повинен бути відповідний. Зовнішній вигляд буде залежати від того, як встановите підлогове покриття. Монтаж не відрізняється складністю, завдяки системі шип-паз. Але в той же час для надійного кріплення використання однієї системи мало. Необхідно докупити: монтажні кліпси, куточки, посилені кліпси, кришки. Укладання огорожі тераси можна зробити: прямо, по діагоналі, в шаховому порядку і так далі. Перед кріпленням і укладанням, проведіть підготовчі роботи на майданчику.

Ви все ще в роздумах? І не знаєте що обрати?
Залишились запитання?
Телефонуйте або пишіть
* м. Львів, вул. Шевченка, 52

Надіслати