Наведіть порядок уздовж паркану Терасна дошка - вибір нового покоління Як визначити якість терасної дошки
Плюси і мінуси покупки в інтернет

Призначення огорожі тераси

огорожу тераси Найголовніше - погода в домі! І звичайно ж огорожа тераси. Добудували будинок, зробили терасу? Прекрасний результат, тепер ви зможете приємно, затишно проводити час. Щоб нічого цього не завадило, вам потрібно огорожу для тераси. Це важливий елемент, особливо в заміському будинку, він пропонується різних видів і призначення. Самі пристосування для огорожі тераси діляться на:
  • відкриті;
  • закриті.
Перші огорожі для тераси призначені для естетичного задоволення власників будинку, вони доповнюють красу зведеної конструкції. Закритий вид несе функцію захисту, не тільки від сторонніх поглядів, але і погодних умов. В кожному окремому випадку, добудова оригінально доповнить загальний вигляд заміського будинку. Розташували там столики, сидіння уздовж периметра? Тоді огорожа тераси послужить ще і спинкою. Добудови різні між собою, правильно підібраним матеріал для них доповнює загальний вигляд будинку, всієї конструкції. Це найбільш популярні дерев'яні споруди. Є металеві огорожі з терасної дошки, ціна яких відрізняється від дерев'яних. Такий матеріал також вважають за краще використовувати в якості огороджувальних конструкцій.

Особливості огорожі з терасної дошки

огорожу для тераси Кожен вид має свої особливості зовні, але всі вони схожі між собою. Огорожа для тераси - це три основні частини:
  • несучі стовпи;
  • поручні;
  • захисні секції, внутрішні.
Не важливо, який з варіантів стовпів, поручнів ви вибрали, вони зобов'язані радувати око, приносити комфорт, бути безпечними. Дотримуйтеся простих правил при установці огорожі з терасної дошки.
  • Висота поручнів не нижче 50 сантиметрів від підлоги. Це обов'язкова вимога до будівель будь-якого виду.
  • перилам повинні бути властиво, витримувати навантаження в 100 кілограм. Враховуйте матеріал споруди, висоту, деталі, кріплення.
  • Безпека для дітей. Якщо в будинку будуть діти, відстань балясин не повинно бути більше, ніж голова дитини, яка не більше 10 сантиметрів.
  • Перед використанням матеріалу, особливо дерева, обробіть матеріал, щоб уникнути різних нерівностей.
  • Безпека понад усе. Приділіть особливу увагу кріпленням конструкції.
Не варто забувати про ці правила при будівництві, догляді за нею. Щорічно приділяйте увагу якості використовуваних матеріалів, якщо метал, необхідно піклується про відсутність корозії. Для цього потрібно придбати і використовувати антикорозійний препарат для металу. Якщо це дерево, то антисептик. З настанням теплої погоди приготуйте терасу до безпечного використання.

Види огорожі з терасної дошки

огорожу з терасної дошки Варто відзначити, що всі огорожі діляться не тільки на типи, а й види залежно від використовуваних матеріалів. У свою чергу матеріали діляться на різновиди. Якщо вибір залишається за деревом, пропонується: модрина, ялина, ясен, дуб, біла ялиця або бамбук. Всі з перерахованих матеріалів міцні і щільні, але кожен має свою особливість. Дуб - є часто використовуваним матеріалів, він наділений кращими якостями: довговічність, щільність, міцність, гарний малюнок. Важливий момент - стійкість до температурних і погодних перепадів. Чи не рекомендовано використовувати дерев'яні матеріали з сосни, берези, липи. Ці матеріали схильні до дій у/ф променів, вологості. Дані фактори швидко приведуть до пошкодження конструкції. Це можливо запобігти тільки за допомогою регулярного і правильного використання спеціальної просочення. Огорожа для тераси ціни залежать від обраного матеріалу, дорогим є дуб, але він і є довговічним, міцним і надійним.

Особливості огорожі терасною дошкою безшовної

Варто приділити увагу не тільки огорожі, але і підлогового покриття. До речі, в деяких випадках з одного матеріалу проводиться підлогу і огорожу тераси. Має масу переваг, серед яких: легкість кріплення, можливість використання на відкритих типах терас, веранд і відсутність щілин. Останній фактор гарантує, що на підлозі не буде рости трава крізь щілини, а жіночі підбори не провалюються в відстань між дошками. Найлегший і безпечний вид укладання використовується в безшовних терасових дошках. Особливістю є система шип-паз. Не потрібно спеціальних навичок, щоб з'єднати дві дошки. Перед використанням не потрібно витрачатися на додаткову обробку матеріалу спеціальними розчинами. Зовні виглядає естетично огорожу тераси і ціни на нього більш ніж прийнятні. При візуалізації матеріал наділений тими ж властивостями, що і дерево. Догляд за ним повинен бути відповідний. Зовнішній вигляд буде залежати від того, як встановите підлогове покриття. Установка не відрізняється складністю, завдяки системі шип-паз. Але в той же час для надійного кріплення використання однієї системи мало. Необхідно докупити: монтажні кліпси, куточки, посилені кліпси, кришки та спідниці для стовпчиків. Укладання огорожі тераси можна зробити: прямо, по діагоналі, в шаховому порядку і так далі. Перед кріпленням і укладанням, проведіть підготовчі роботи на майданчику.
Надсилайте заявку і
Надсилайте заявку і
* протягом 2 годин
Завжди на зв\'язку

Надіслати