A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://terasa-diamant.com/upload/header/100/56/logo_black_diamant_mid.png): failed to open stream: Connection refused

Filename: views/site_main_tpl.php

Line Number: 31

Backtrace:

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 31
Function: getimagesize

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/inner/application/controllers/init.php
Line: 181
Function: view

File: /home/terasadi/terasa-diamant.com/www/index.php
Line: 282
Function: require_once

Термодерево вирішить ваші проблеми
Де планувати постелити терасну дошку
Відриваючись від реальності
Майбутнє за терасною дошкою
Фото наших робіт
Фотографії зроблені на об’єктах, де працювали наші монтажники

Тераса біля будинку

тераса біля будинку Яким би великим не було житло, часто власникам хочеться мати додаткове, затишний простір для релаксації в гармонії з природою. Таким місцем може стати тераса біля будинку. Спочатку маючи натуральне походження, сьогодні тераси робляться під замовлення. Найбільш поширеним покриттям є саме терасна дошка на балконі, лоджії, веранді, терасі і інших будівлях. Сучасна тераса біля будинку - це умовна перехідна зона між внутрішнім приміщенням, і садом зовні. Іншими словами, це невелика ділянка саду, що зберігає теплоту і затишок житлового будинку. Самобутньою архітектурною складовою цілісної композиції, тераса біля будинку стала в епоху котеджного будівництва. Сьогодні найчастіше вона є дерев'яним настилом на укріпленій, фіксованій основі. Звичайно ж, головним призначенням тераса на дачі або ж просто біля будинку є відпочинок в максимально комфортних умовах. Однак функціональні акценти можна зміщувати ще під час планування та будівництва. Таким чином, додати додаткове освітлення, встановити обідній стіл, залишити місце для мангалу або барбекю.

Терасна дошка на балконі. Різновиди тераси

терасна дошка на балконі З огляду на той факт, що тераса біля будинку це не тільки зручно, але й красиво, існує величезна кількість її різновидів. Залежно від типу конструкції тераси бувають:

 • відкриті
 • криті частково
 • закриті (дуже схожі на ще одну кімнату в будинку)

Взявши до уваги сезонний фактор говорять про терасах:

 • літніх
 • універсальних (можуть опалюватися)

По розташуванню такої прибудови можна виділити:

 • тераси на даху
 • прибудовані до основного приміщення
 • розташовані окремо
 • огинають будинок

За формою розрізняють:

 • колоподібність
 • квадратні
 • прямокутні
 • нестандартних форм

Такі види терас є базисними. До них можна додати одно- і багаторівневі, дерев'яні та цегляні, відкриті і огороджені варіації тераси на дачі. До головних переваг тераси відноситься її розташування. Складається враження, що зона відпочинку, зберігши тепло, комфорт і затишок будинку, винесена за його межі.

Тераси на балконі, дачі або на даху :: Монтаж: правила і секрети

тераси на дачі Тераси біля будинку будують з різних матеріалів, починаючи з класичного дерева, цегли, і закінчуючи монументальними будівлями з природного каменю. Сьогодні з'являється все більше варіантів світлопрозорих конструкцій, з використанням потрійних склопакетів. Дотримуючись всіх технологічних норм, вибираючи перевірених виробників терасної дошки, використовуючи сучасні технології - ви отримуєте своєрідний гарант якості і довговічності. Перш ніж приступити до монтажу тераси біля будинку, необхідно підготувати основу. Вона може бути бетонною, металевою або навіть бути в формі існуючої покрівлі. Будь-яка з основ повинна мати ідеальну поверхню, з невеликим нахилом (2-3%). Дошки стеляться на лаги, з метою збереження вентиляції. Самі лаги кріпляться за допомогою болтів або шурупів. Терасну дошку на балконі фіксують із зовнішнього боку. Для цього використовують саморізи або кліпси. Обов'язковою умовою є наявність дренажної системи. Далі настає черга компенсаційних швів. Між дошками вони складають від 3 до 5 мм, між лагами - 4 - 11 мм. Це абсолютно необхідно, адже під впливом сонця і опадів, дошки можуть трохи набухати. Сучасні 3d технології дозволяють спроектувати різні види терас біля будинку ще швидше, з мінімальною кількістю помилок. Коли будівництво закінчено, саме час зайнятися дизайном. Зробити це досить просто навіть без професійної допомоги. Можна використовувати живі рослини, наповнити кімнату приємними дрібницями, поставити зручне крісло і розкласти на столику улюблені книги. Немає межі людської фантазії. Головне постаратися зробити приміщення максимально комфортним для вас і вашої родини.

Ви все ще в роздумах? І не знаєте що обрати?
Залишились запитання?
Телефонуйте або пишіть
* м. Львів, вул. Шевченка, 52

Надіслати